×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اطلاعیه ها

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

رویداد آنلاین : پيرو آگهي مزايده عمومي شماره ۲۴۱۵۶۳/۱۴۰۱ مورخ ۰۸/۱۱/۱۴۰۱ طبق اطلاع رساني انجام شده در تاريخ ۲۴/۱۱/۱۴۰۱ پاكت هاي مربوط به مزايده بازگشايي گردید.

به نام خدا

به اطلاع مي رساند پيرو آگهي مزايده عمومي شماره ۲۴۱۵۶۳/۱۴۰۱ مورخ ۰۸/۱۱/۱۴۰۱ طبق اطلاع رساني انجام شده در تاريخ ۲۴/۱۱/۱۴۰۱ پاكت هاي مربوط به مزايده بازگشايي گرديد كه نتايج آن به شرح ذيل اعلام مي گردد.

برندگان مزايده مكلف اند از اين تاريخ، ظرف مدت ۱۰ روز به استثناي ايام تعطيل رسمي با مراجعه به دفتر اداره املاك و ساختمان موسسه (و يا سرپرستي موسسه در محل وقوع ملك) و پرداخت درصد نقدي بهاي مورد معامله با توجه به شرايط ذكر شده در بند (۱۴) شرايط عمومي شركت در مزايده، نسبت به انعقاد قرارداد، اقدام نمايند.
در صورتي كه برنده اول مزايده از اين تاريخ، ظرف مدت ۱۰ روز به استثناي ايام تعطيل رسمي نسبت به انعقاد قرارداد و پرداخت درصد نقدي بهاي مورد معامله با توجه به شرايط ذكر شده در بند (۱۴) اقدام ننمايد، سپرده شركت در مزايده او به نفع موسسه ضبط مي گردد و مراتب به شخصي كه پيشنهاد او در مرتبه دوم قرار گرفته است ابلاغ خواهد شد. اگر وي نيز از تاريخ اعلام ظرف مدت ۱۰ روز به استثناي ايام تعطيل رسمي نسبت به انعقاد قرارداد و پرداخت درصد نقدي بهاي مورد معامله با توجه به شرايط ذكر شده در بند (۱۴) اقدام ننمايد سپرده او نيز به نفع موسسه ضبط مي شود.
ديگر شركت كنندگان مي توانند با مراجعه به شعب و يا دفتر اداره مركزي موسسه و اعلام كتبي شماره حساب خود پس از طي مراحل اداري وجوه پرداختي خود را دريافت نمايند.

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.