×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اطلاعیه ها

امروز : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 26 May , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 17 خبر

اقتصادزمانه : شـرکت فـولاد سفیددشـت چهارمحـال و بختیـاری در راسـتای اسـتفاده حداکثری از توان سازندگان و صنعت گران داخلی، از ابتدای سال ۱۳۹۷ با تشکیل کمیته بومی سـازی و اسـتفاده از ظرفیت هـای داخلی کشـور بیش از ۲۲۵ قطعـه و تجهیـز موردنیـاز صنعـت فـولاد را بومی سـازی کـرده است.

مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت با بیان این مطلب گفت: این شرکت طی چهار سال منتهی به دی ماه ۱۴۰۱ ،موفق به بومی سازی قسمت عمده ای از تجهیزات و قطعات موردنیاز خود به ارزش ۶،۲۵۸،۰۰۰ دلار گردیده است.

ایمـان سـلیمانی بومی سـازی و توانمندسـازی داخلـی را یکـی از اولویت هـای مهـم شـرکت دانسـت و گفـت: بـا تشـکیل کمیتـه بومی سـازی، شناسـایی و سـازماندهی قطعات و تجهیزات بـا قابلیت بومی سـازی و تأمیـن از داخـل کشـور در دسـتور کار قـرار گرفـت و بومی سـازی ایـن تعـداد تجهیـز بـرای شـرکت فـولاد سفیددشـت از جنبه هـای مختلفـی ازجملـه خودکفایـی، توانمندسـازی صنایـع داخلـی، کاهـش هزینه هـای ارزی، قابلیـت بهینه سـازی و بازطراحـی تجهیـزات و قطعـات، تسـریع در فراینـد خریـد و سـهولت دسترسـی به خدمـات پـس از فـروش حائـز اهمیـت اسـت.

وی از تأمین اقلامی نظیر ترانس ۴۰۰ به ۳۳ کیلوولت، انواع گیربکس ها، الکتروموتورهای MV و کاتالیست های ریفرمینگ احیا از منابع داخلی به عنوان مهمترین تجهیزات و قطعات بومی سازی شده این شرکت در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نام برد.

مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت در پایان با اشاره به تدوین سند بومی سازی و توسعه همکاری واحدهای عملیات و خرید شرکت فولاد سفیددشت در جهت سیاست گذاری تأمین قطعات واحد فولادسازی، ابراز امیدواری کرد حمایت روزافزون از سازندگان و شرکت های دانش بنیان داخلی به تأمین حداکثری تجهیزات و قطعات مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور و پیشبرد اهداف کلان شرکت در این زمینه منجر گردد.

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.