×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اطلاعیه ها

امروز : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Wednesday, 24 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

رویداد آنلاین : در جریان برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری طی مراسمی از ” بازارگاه خدمات گردشگری سفر تاپ” سوپر اپلیکیشن تاپ رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان در این مراسم احمد خورشید سوار مشاور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در امور فناوری های نوین ، محمدرضا پارسا فرد مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان، بهرام هنرپرور مدیر روابط عمومی بانک، حامد نیک مدیر ارشد واحد تجاری خانواده و سبک زندگی تاپ و همچنین برخی مدیران ارشد تجارت الکترونیک پارسیان و رئیس و اعضای انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور حضور داشتند.
” بازارگاه گردشگری سفرهای تاپ ” کمکی در تسهیل سفر خانواده
مدیر ارشد واحد تجاری خانواده و سبک زندگی تاپ در تشریح ویژگی های این خدمت جدید با عنوان ” بازارگاه سفر تاپ” توضیح داد: این بازارگاه خدمتی است در راستای تسهیل سفر خانواده‌ها و رونق حوزه گردشگری و طرح تسهیلات خانواده پرشور پارسیان که در اقدامی مشترک میان بانک پارسیان و وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی جهت تسهیل خرید در این بازارگاه عرضه شده است.
حامد نیک گفت: این امکان در” بازارگاه گردشگری” تاپ فراهم شده تا با استفاده از تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیون تومانی با شرایط بازپرداخت یکساله و سود ۴ درصد کمکی در جهت تامین هزینه های سفر و نیازهای رفاهی خانواده فراهم شود.
وی با بیان این که در مرحله اول اجرای این طرح خدمات ” بازارگاه گردشگری” به کارکنان سازمان‌ها، ارگان ها و شرکت های دارای حداقل صد نفر پرسنل ارائه می شود اظهار داشت: با وجود بیش از دوازده میلیون کاربر در اپلیکیشن تاپ این فرصت بی نظیر برای آژانس های مسافرتی فراهم است تا خدمات خود را برای مشتریان به نمایش بگذارند. تاپ با عدم تصدی گری قصد دارد بستری مناسب برای ارائه خدمات آژانس های خدمات مسافرتی ایجاد نماید.
نیک ، ویژگی های ” بازارگاه گردشگری” در راستای تسهیل سفر، توسعه و رونق صنعت گردشگری در کشور را اثر گذار دانست وگفت: آژانس هایی در این بستر می توانند حضور داشته باشند که در یک بازار رقابتی از قیمت مناسب، کیفیت بالا و تنوع در ارائه خدمات تور ، بلیت و هتل برخوردار باشند.
یکی از مزیت های رقابتی در تاپ نسبت به سایر رقبا نوع مدیریت است
همچنین مشاور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در امور فناوری های نوین در خصوص بکارگیری دانش نوین در توسعه صنعت گردشگری اظهار داشت: امروزه مدل حکمرانی در دنیا با استفاده از فناوری های نوین دچار تغییر شده و این تغییر در مدیریت و هدایت هر حوزه ای مشهود است.
از این رو صنعت گردشگری در کشور ما نیز بواسطه فناوری های نوین دچار تحول جدی شده و ساختار های گذشته در آن پاسخگو نیست.
احمد خورشید سوار با بیان این که قاعدتا وزارت میراث فرهنگی و گردشگری نیز در مدل حکمرانی جدید جایگاه خود را تبیین کرده است گفت: بکارگیری و استفاده از فناوری های جدید و خلاقانه در جایگاه رگولاتور و نه بعنوان عاملیت انجام امور از اولویت های جدی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری است.
وی افزود: از این رو سعی کردیم تسهیل گر فضاهای استارت آپی , دانش بنیان و خلاق باشیم و بخشی از برنامه و اهداف خود را در این بستر پیش ببریم.
مشاور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در امورفناوری های نوین با اشاره به سابقه همکاری این وزارت خانه با اپلیکیشن تاپ در گذشته عنوان کرد: به تازگی نیز طی یک فعالیت مشترک ذیل تبصره ۱۸ این امکان فراهم شد تا با راه اندازی ” بازارگاه گردشگری” در بستر این اپلیکیشن بتوانیم با تحریک تقاضا و ارائه تسهیلات در جهت اجرای سیاست سفر ارزان قیمت در کشور اقدام موثری انجام پذیرد.
وی با بیان این که اپلیکیشن تاپ یکی از چهارده شرکت دانش بنیان مورد توجه و طرف همکاری وزارت خانه میراث فرهنگی و گردشگری در حوزه صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن است گفت: یکی از مزیت های رقابتی در تاپ نسبت به سایر رقبا نوع مدیریت است ، چراکه این مجموعه بر ارتباط و تعامل دو سویه میان بخش خصوصی و دولتی در جهت تسهیل و تکمیل خدمت رسانی به مردم تاکید دارد.
بانک پارسیان با نگاه مسئولیت اجتماعی سودآوری را دنبال می کند
همچنین مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان نیز در آیین رونمایی از “بازارگاه گردشگری” اپلیکیشن تاپ اظهار داشت: بحث حمایت بانک پارسیان از حوزه گردشگری از سال ۹۷ و طی جلسات و دیدارهایی که مدیر عامل بانک با وزیر و مسئولین ارشد وزارت خانه میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی داشت کلید خورد ، ضمن این که در برنامه بازاریابی بانک گردشگری حوزه جذابی بود.
محمدرضا پارسا فرد گفت: تاکید وزات خانه در این زمینه حمایت از هر دو بخش عرضه و تقاضا بود و ما نیز در تامین این خواسته تمرکز خود را بر تقاضا قرار دادیم، چراکه با حمایت از این بخش به طور غیر مسقیم حمایت از بخش عرضه نیزصورت می گیرد.
وی با اشاره به این که اپلیکیش تاپ به پشتوانگی بانک پارسیان از یک زنجیره کامل خدماتی از قبیل تجارت الکترونیک ، خدمات اعتباری و غیره …. برخوردار است گفت: با توجه به چنین شرایطی امکان خدمات دهی به هر دو بخش عرضه و تقاضا در ” بازارگاه گردشگری” به شکلی مطلوب فراهم است و به نوعی وجه تمایز تاپ در ارائه خدمات در حوزه سفر در مقایسه با سایر اپلیکیشن ها در این موارد است.
پارسا فرد، حمایت وزارت خانه میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی از محل منابع حمایتی و همچنین منابع مالی که بانک پارسیان در جهت پرداخت تسهیلات سفر تخصیص داده است را یک امکان فوق العاده برای متقاضیان ” بازارگاه گردشگری” در استفاده از تسهیلات با نرخ ترجیحی عنوان کرد و گفت: در مراحل بعدی امکان بهره مندی از این خدمات برای تمامی افراد حقیقی که احراز هویت شده و مشتری بانک باشند فراهم خواهد شد.
وی همچنین تامین سودآوری بانک در ورود به این حوزه را از گردش مالی حاصل میان مشتریان عنوان کرد و افزود: حتما از منافع مربوطه در راستای ارتقا خدمات استفاده خواهیم کرد.
مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان در ادامه تصریح کرد: با بررسی هایی که انجام دادیم، مشخص شد سه حوزه تامین مایحتاج عمومی زندگی ، تامین لوازم خانگی و امکان سفر در شرایط فعلی اقتصاد کشور برای مردم حائز اهمیت است از این رو بانک پارسیان در نظر دارد در تامین این موارد تسهیلات با نرخ ترجیحی را به مشتریان و هم میهنان عرضه کند که در مرحله اول تسهیل سفر ارزان برای خانواده ها با عنوان تسهیلات خانواده پرشور پارسیان در دستور کار قرارداد.
وی تاکید کرد : بانک پارسیان همواره بحث سودآوری را با نگاه مسئولیت اجتماعی دنبال می کند و سعی دارد تا نقش خود را بعنوان یک نهاد مالی در بحث های اجتماعی کشور پررنگ و مطلوب ایفا کند.
” بازارگاه گردشگری” تاپ با سایر اپلیکیشن های خدمات سفر متمایز است
حسام محمودی یک فعال حوزه خدمات هوایی و جهانگردی نیزارائه خدمات گردشگری در بستر اپلیکیشن ها را اقدامی موثر در ترغیب تقاضا و تقویت بازار رقابتی در این حوزه دانست و گفت: با پیشرفت رسانه های نوین ارتباطی ، رسانه های مکتوب مانند گذشته کارایی لازم را برای بازاریابی در صنف آژانس ها و تورهای گردشگری ندارند از این رو برنامه های فعال در این حوزه می توانند بهترین ویترین برای نمایش خدمات و جذب مشتری باشند.
وی تمایز ارائه خدمات سفر در سوپر اپلیکیشن تاپ را با سایر موارد مشابه در پشتوانه قوی , تعداد کاربر و تسهیلات در نظر گرفته شده با کارمزد بسیار پایین برای انجام سفر عنوان کرد و گفت: در شرایط گرانی و تورم فعلی امکان سفر برای خانواده ها بخصوص طبقات متوسط و کم درآمد فراهم نیست از این رو تسهیلاتی که در” بازارگاه گردشگری” اپلیکیشن تاپ دیده شده است علاوه بر افزایش تقاضا بر تقویت صنعت گردشگری و رونق کسب و کار صنوف وابسته به آن نیز اثر گذار خواهد بود.
شایان ذکر است ؛ سازمان هایی که درخواست تسهیلات را برای کارکنان خود دارند و آژانس های مسافرتی که خواهان مشارکت در طرح هستند جهت کسب اطلاعات لازم می توانند از طریق وب سایت top.ir و یا با شماره ۰۲۱۹۲۰۰۲۳۱۸ تماس بگیرند.
گفتنی است سوپر” اپلیکیشن تاپ ” یک مرجع کامل خدمات فین تک و پرداخت و همچنین خدمات مالی و اعتباری، بازار سرمایه و ارائه کننده بهینه‌ترین و جدیدترین ابرازهای حوزه پرداخت در کشور است.
این مجموعه یکی از شرکت های بانک پارسیان است که ارائه کننده بیش از ۷۰ خدمات کاربردی مبتنی بر سیستم تلفن همراه هوشمند می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.